Regulamin

Kanał o tematyce BDSM – tylko dla pełnoletnich. Wejście od lat 18.

Zasady kanału: na ogóle prowadzimy rozmowy dotyczące przede wszystkim klimatu bdsm. Jeżeli pojawi się temat związany z bdsm to rozmowy prowadzone do tej pory na głównym oknie powinny przenieść się na priv lub do nowo utworzonego przez dowolnego użytkownika pokoju, dostępnego dla wszystkich.

Osoby zainteresowane pomocą nowym użytkownikom powinni próbować opiekować się świeżynkami odwiedzającymi nasz kanał tak, by nie poczuły się one nieswojo oraz starać się uniknąć sytuacji, w której nie potrafią się one przebić przez rozmowy stałych bywalców.

Ze względu na intymność prowadzonych na ogólnym kanale rozmów osoby, które niedawno dołączyły, nie mogą wisieć na liście bez udzielania się. Tacy „wisielce” będą kickowani z pokoju. Ma to na celu zapewnienie bezpieczeństwa prywatności rozmów i tematów poruszanych na czacie, aby nie były dostępne dla osób niezaangażowanych i nie udzielających się na ogóle.

Nie będą tolerowane złośliwości oraz ataki personalne, cyniczna ironia, wyśmiewanie się, szydzenie, wulgarność i brak kultury osobistej. Operatorzy będą informować o niewłaściwym zachowaniu zainteresowane osoby na priv, następnie dawać ostrzeżenia aż do całkowitej blokady wejścia do na ten kanał.

Zostając na kanale wyrażasz akceptację powyższych zasad. Jeżeli Ci nie pasują wciskasz magiczny krzyżyk w prawym górnym rogu 🙂

W każdą sobotę o 20.00 wieczorek zapoznawczy dla nowych czatujących 🙂

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.