Dla wszystkich Su i kobiet cz. 1 :)

Poniższy tekst jest autorstwa kobiety, która po zakończeniu pewnej znajomości chciała się podzielić z wami swoimi przemyśleniami i wnioskami płynącymi ze znajomości z Dominującym, którego spotkała na swojej drodze.

Drogie Su i kobiety. Chciałabym wam napisać pewną radę? Ostrzeżenie? Na pewno chciałabym się z wami Podzielić przemyśleniami z własnego doświadczenia.

Wybierając Pana zastanówcie się (jeżeli ma żonę/partnerkę i nie tylko ale ogólnie jako Pan) czy warto wchodzić z nim w jakąkolwiek relację czy związek, jeżeli oczekujecie zaangażowania i odpowiedniego traktowania?
Większość Panów posiadających żony/partnerki szuka tylko sesji na boku, by spełnić swoje fantazje i pragnienia, których nie może ich spełnić z partnerką. Po czasie jak się mu znudzicie lub znajdzie inną porzuci was jak psa, nigdy nie będziecie dla niego tak ważne jak chciałybyście być.

Odpowiedzcie sobie na pytania:

Czy interesuje go was jak w danym dniu się czujecie?

Jak mija wam dzień?

Jeśli macie jakieś rozterki/zmartwienia/obawy czy po prostu słabszy dzień i chcecie się wygadać (akurat jemu bo macie do niego zaufanie) czy chce was wysłuchać i czy go to interesuje?

Czy macie swoje i pragnienia czy patrzy też na was czy tylko na siebie?

Jak was traktuje jeśli odmawiacie mu np. sexu czy spotkania bo coś się wydarzyło lub nie możecie czegoś zrobić?

Czy pamięta o tym, że oprócz tego, że jesteście Su, jesteście też kobietą?

Czy patrzy na wasze uczucia oraz emocje? I tu nie chodzi o emocje tylko w seksie.

Czy po prostu się z wami liczy?

Jak was traktuje po spotkaniu? Pisze do was, dzwoni? Czy parę dni milczy?

Czy traktuje i widzi w was Su i kobiety czy tylko ciało?

Wiem, to jest Pan, jesteście dla niego by mu służyć i jesteście mu oddane oraz uległe i że  sprawia wam to przyjemność. Ale pamiętajcie, że jesteście też kobietami i macie prawo mu powiedzieć szczerze, co wam się nie podoba i co was gryzie, bo jak potem same ze sobą będziecie się czuć jako kobiety? Jak będziecie sobie radzić z emocjami jak was porzuci lub coś się wydarzyło czy było coś co wam się nie spodobało a mimo to zrobiliście to? Bo Pan tak chciał.
Wy jesteście dla Pana ale pamiętajcie, że Pan jest także dla was. To ma iść w dwie strony, on też powinien liczyć się z tym, że macie pragnienia, że oczekujecie czegoś od niego i możecie powiedzieć z pokorą, co wam się nie podoba. Miejcie swoje wymagania i przede wszystkim w wybieraniu Pana bądźcie ostrożne, nie tracie od razu głowy, analizujcie wszystko. Pytajcie jak nie jesteście czegoś pewne, a jak wam Dominujący nie odpowiada lub robi to na odczep się to zastanówcie się, czy jest tego wart. Czy jest wart waszej osoby i ciała.
Wymagajcie od Pana pewnych zasad i przede wszystkim ROZMOWY, bo nie tylko on jest w tej relacji – nie dajcie sobie zamydlić oczu. Pan sprawia wam przyjemność, daje spełnienie fantazji i orgazmów, doznań i emocji, ale co daje wam jak coś jest nie tak? Jak reaguje i jak was traktuje?

Zastanówcie się dobrze nad wyborem Pana bo chodzi tu też o waszą głowę i wasze emocje, żebyście nie były w tej relacji/partnerstwie pokrzywdzone, jeśli was zostawi czy porzuci żeby wy kobiety i Su nie czuły się jak zabawki, żebyście nie cierpiały.

Jeśli was źle traktuje odpuście, zostawcie go bo być może gdzieś znajdzie się, Pan który da wam więcej niż obecny i zobaczy w was Kobietę a nie tylko Su.

A do was drodzy Panowie apel żebyście pamiętali że Su to nie tylko ciało 🙂
Ale także ona ma uczucia, emocje jest człowiekiem który ma słabszy dzień i może warto odpuścić wasze polecenie czy rozkaz lub przełożyć go na inny dzień 🙂
I warto porozmawiać z Su.
Jeśli macie partnerki czy żony to na początku znajomości szczerze powiedzcie uległym, że oczekujcie od Su tylko zwykłych spotkań/sesji. I nie bądźcie egoistami, napiszcie do nich sami, zapytajcie jak się czuje i czy ma ochotę na coś lub po prostu z nią porozmawiajcie, jeśli tego oczekuje, bo właśnie może chce usłyszeć od was radę czy poznać wasze zdanie w tej sprawie. Albo po prostu chce się wam wyżalić bo wam ufa.

13 Komentarze

 1. Trafnie,znajome…Życzę każdemu spotkania właściwych osób.Bez utraty zdrowego rozsądku.Umiejętności słuchania siebie, swojego ciała,potrzeb.Ktoś mądry powiedział mi,że warto zadawać dużo pytań i być wymagającym. Zapamiętałam…

  • Bogdan… Rozmowa, to przede wszystkim podstawa do zbudowania więzi, zaufania, poznania emocji i uczuć jakie towarzyszą zarówno Su jak i Panu.

 2. Kobiety były i będą naiwne. A pod płaszczykiem klimatu robi im się pranie mózgu. Bajeczki która każda księżniczka chce usłyszeć o księciu na białym koniu. Taka prawda. Pozdrawiam 🙂

  • Ale nie tylko w klimacie takie sytuacje występują. Ileż to związków zupełnie nieklimatycznych miało podobną historię? Wszędzie trafiają się kobiety naiwne, poszukujące miłości, spełnienia, poczucia bezpieczeństwa. I wszędzie znajdzie się mężczyzna który to niecnie wykorzysta. Sam klimat nie ma tu większego znaczenia.

 3. Tak, mysle ze mamy sie wlasnie poczuc jak ksiezniczki pod opieka dokladnie tej wlasciwej i !odpowiedzialnej! osoby oczywiscie nie kazda tego oczekuje bo zdarzaja sie rozne ekscentryczki, jak w zyciu codziennym nie przechodzisz przez ulice nie ogladajac sie kilka razy by ciebie pojazd nie przejechal tak tu w klimacie trzeba zdublowac ta uwage, tacy „kseno dominujacy ” uwazajacy sie za pepek swiata i ktorzy pustosza wszystko co spotykaja na swojej drodze nie zauwazajac ze robia krzywde bo maja to w dupie, nie dbaja o to, pokazuja zly pryzmat klimatu.
  W takiej sytuacji lepiej uciec by moc spac spokojnie.
  Dopowiem cos jeszcze to bylo i bedzie wiec takie topiki beda sie powtarzaly i ciesze sie ze mowi sie o tym i tu na MP.

 4. Niestety na początku wszystko wydaje się być bardziej kolorowe niż będzie w rzeczywistości. Teraz sama zadaję sobie pytanie: Czy warto? 🙁

 5. Dużo przesady w tych wymaganiach od Pana. Są różne preferencje i sytuacje życiowe, tak jakby uległe nie były w stałych związkach i nie szukały odskoczni, one są jeszcze gorsze od facetów i to Pan winien oceniach swoja uległa, własność a nie ona robić mu koncert życzeń, kto po ciężkim dniu miałby jeszcze ochotę na fochy i postawy życzeniowe niezdecydowanych kobiet, to nie jest uległość i oddanie, tylko robienie prowizorki.

   • Szacunku jak się chce, to trzeba siebie szanować przede wszystkim, to nie wynika z oczekiwań wobec osoby dominującej, tylko z tego kim sie jest w swoich oczach i jaki wybiera się status relacji na bazie własnej samooceny, trudno mówić o służbie od czasu do czasu, albo ma się poglębioną relację, albo dylematy, jakie zachowanie jest właściwe a co znaczy to czy tamto w zachowaniu drugiej osoby, no właśnie…w zachowaniu. Jak się osoby nie widują, nie znają to impulsy emocjonalne wysuwają się na pierwszy plan i drama, nie zaś zrozumienie kwintesencji więzi. Co miałoby być czytane ze zrozumieniem, jest oczywistością, że służba klimatyczna jest oddaniem się drugiej osobie innym niż w waniliowych relacjach, choć wielu postrzega te tematy jako zabawę w seks i zaspokajanie potrzab erotycznych, powyżej brzmi to nieco jak sposób na terapię zabłąkanych owiec, przy czym Pan miałby pełnić rolę wybawiciela i spowiednika uległych zwanych potocznie Su, wielką literą, ponieważ to są dominujące Su, lub na dwoje babka wróżyła. Domin mający doświadczenie w kobietach nie złapie się na takie gierki, on przede wszystkim wymaga i tego samego pragnie jego dojrzała uległa, wysokich wymagań, nie zaś lizania ran codziennośći przez pryzmat poduszkowej adoracji.

    • Owszem szacunek jest ważny, ale są Panowie lub pseudo którzy w ogóle nie szanują swoje uległe i podoba się im zeszmacenie lub poniżenie do granicy możliwości..
     To nie żadna terapia zabłąkanych owiec.
     Jest na blogu podobny wpis od innej uległej skierowany do Panów i nie uważam również ten tekst za pokazywanie fachów.
     Mój wpis jest radą przede wszystkim dla początkujących które nie wiedzą na co zwracać uwagę. Mi jako osobie początkujące tego brakowało i myślę że pomoże poniekąd to innym w podjęciu odpowiedniej decyzji czy przemyślenia nad układem lub relacją.

 6. Ja myślę, że to się dzieje, jak osoby do siebie zupełnie nie pasują, tak jak napisał Pan, to nie jest strickte klimatyczne tylko ogólnoludzkie, gdy jedno próbuje coś przeforsować kosztem drugiego. Są związki klimatyczne np. 24/7 oparte na głębokiej wiezi, ale są też inne formy relacji, sesje, spotkania, związki na odeległość itp. Czy są początkujące uległe, chyba nie, dlaczego tak myślę…ponieważ w ten świat nie da się wprowdzić przez kogoś, to jest świat jaki my sobą reprezentujemy wobec naszego Pana itd. ale przede wszystkich wobec siebie. Uważam także, że wobec osób dominujących należy należyty zachowywać szacunek, co mogę powiedzieć o sobie, ja spróbowałam takich ryzykownych relacji / i…nie zawiodłam się, dzięki tym ludziom udało mi się bardzo rozwinąć, dzięki panom złym i niedostępnym a także bezlitosnym. Poznanie swego miejsca jest zasługą za którą jestem wdzięczna tym podejrzanym kontaktom. Życie mnie nauczyło też, że w klimacie jest dużo transparentniej niż poza, to taki paradoks. Każdy musi podjąć decyzję zgodną z jego wnętrzam i głosem, prefenencjami.

 7. No i co mnie to obchodzi?. Byłem dla swojej zły. Zawsze zły. Piszę byłem no niestety wyjechała za swoim nudnym mężem na koniec świata. I tęskni za mną, skomle, płaszczy się bo tęskni za moją złością i za moją tresurą. To że mam i miałem wspaniąłą żonę tylko dodawało smaku tej tresurze. Widziała dokładnie różnicę jak traktuje się żonę a jak szmatę. Nigdy nie dałem jej odczuć że była ważna choć tak naprawdę była bardzo ważna. Brakuje mi tej suki ale wybrała swoje nudne beznadziejne życie zamiast rzucić tego frajera i dalej służyć. Przyjeżdża raz na rok i błaga o spotkanie ale niech sp…niech się męczy z mężusiem i tym jego bzykaniem pod kołdrą i obiadami w niedzielę. Piszesz głupoty bo nie jesteś prawdziwą uległą. Naoglądałaś się głupich filmów i wydaje ci się że tak wygląda życie suki. Prawdziwa suka jest oddana bez względu na wszystko. Piszesz o seksie? Prawdziwy pan może go nawet unikać jeśli jest NAPRAWDĘ prawdziwy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.