Jak zacząć przygodę z klimatem?

Jak zacząć swoją przygodę z klimatem, jak zacząć realizować swoje pragnienia, gdzie szukać odpowiedniego Dominującego? Jeżeli nie macie nic przeciwko znajomościom które rozpoczęły się wirtualnie w Internecie to ten sposób jest najłatwiejszy. Spotykałem jednak osoby które uważały iż znajomość z kimś z Internetu, nawet przeniesiona później do realności, jest niepoważna. Nie potrafiły pogodzić się z tym że wirtualność ma wyprzeć realność (nawet na początku znajomości), nie mogły traktować serio kogoś poznanego w Internecie i nie potrafiły skłonić się potem do spotkania na żywo. Dla tych osób zostaje tylko i wyłącznie szukanie na żywo – co jest najzwyczajniej w świecie trudne. Przecież nie podejdą do kogoś poznanego na ulicy, na imprezie czy przez znajomych i nie spytają się „Czy jesteś Dominujący??” 🙂 Tego mają możliwość dowiedzenia się po dłuższej znajomości, a ta z kolei może okazać się tylko marnotrawstwem czasu gdy Mężczyzna będzie preferował  tradycyjną relację damsko-męską lub będzie lubił po prostu ostry seks (który ma niewiele wspólnego z dominacją, do tego wyłącznie fizyczną). Zatem jeżeli nie przeszkadza wam fakt że poznacie kogoś na necie z kim potem rozwiniecie realną znajomość, to jest kilka miejsc w których możecie to zrobić.

Pierwszym są czaty o tematyce seks lub bdsm. Każdy duży portal posiada taki czat i pokój seks:

czat.interia.pl

Zwykle w pokoju jest kilkaset osób, do tego łatwo po Nicku można wyłapać i poznać tych którzy są dominujący i szukają uległej. Pamiętajcie, że podczas takiej rozmowy jesteście sobie równi, ani on nie jest Panem ani wy uległą. Łatwo można rozpoznać osoby które wam nie odpowiadają – wystarczy znać swoje wymagania i oczekiwania odnośnie wieku jaki was interesuje, skąd jest, czy ma jakieś doświadczenie w dominacji (prawie każdy powie że ma, bo ciężko jest znaleźć uległą która będzie gotowa (p)oddać się niedoświadczonemu dominującemu. Jest to spowodowane obawą przed tym że nie wiadomo co może zrobić, brakiem wiedzy o fizyczności i możliwościach kobiecego ciała oraz niepewnością czy nie będzie chciał dominować tak jak to widział na filmach, zamiast iść za własnymi potrzebami i możliwościami. Podczas rozmowy łatwo poznać kogo szuka dominujący i w jakiej formie. Czy od razu nazywa rozmówczynie per suka, czy próbuje traktować z góry, czy uważa że kobieta mimo iż uległa ma prawo mieć wymagania co do dominującego, czy okazuje szacunek itp. Każdej kobiecie może odpowiadać inny sposób prowadzenia rozmowy, niektóre chcą już od pierwszych słów czuć jego władzę i stanowczość, inne wolą podejście partnerskie bo w końcu rozmówca jest na tym etapie tylko rozmówcą i nikim więcej. Czy ma żonę/dziewczynę/inną uległą i czy to wam odpowiada czy nie. Tu oczywiście często pojawiają się kłamstwa, bo większość uległych szuka kogoś wolnego. I potem to kłamstwo jest lepiej lub gorzej tuszowane, co samo w sobie jest zaprzeczeniem idei klimatu – czyli szczerości i otwartości na bazie których buduje się zaufanie.

Ważne jest by znać swoje oczekiwania, wyobrażenia dotyczące takiej relacji, swoje granice i możliwości. I otwarcie i śmiało je artykułować, by ustrzec się przed akceptacją czegoś na co się nie zgadzamy (bo brak powiedzenia „Nie chcę” może zostać odebrany jako zgoda na coś, nawet jeżeli nie był poruszany dany temat). Macie prawo wymagać, oczekiwać, zgodzić się tylko na taką relację jaka wam odpowiada. Pisałem już że nie każda relacja w klimacie musi oznaczać ból, nie każda poniżenie, nie w każdej musi być pełna kontrola codzienności itp. Zapewne kobieta szukająca Dominującego będzie najpierw zniechęcona tym co zobaczy na czacie i w swoich rozmowach, ich banalność, prostotę, często wulgarność i seksistowskie podejście. Zrozumie że trudno jest znaleźć pasującego i odpowiadającego jej Mężczyznę. Ale w takiej relacji ani nie wolno się śpieszyć i pochopnie wybierać kogoś komu się odda swoje ciało i umysł do pełnej dyspozycji, ani nie wolno się zniechęcać i obniżać swoje oczekiwania i wymagania by potem nie wylądować w czymś co kompletnie nie odpowiada potrzebom ani pragnieniom i daje więcej smutku i złości połączonej z irytacją niż przyjemności. Cierpliwość jest kluczem do odsiania nieodpowiednich i wyłowienia paru rodzynków z natłoku dominujących i pseudo-dominujących.

No właśnie, kwestia pseudo-dominujących. Nauczyli się oni iż kobieta która ulega nie ma nic do gadania, że jest chętna na każdy seks i że oni mogą ją sobie poużywać jak im się podoba w takim przypadku. Dla nich dominacja rozpoczyna się od „zrobienia mi laski” a kończy się na szybkim numerku, czyli oni mówią co kobieta ma robić a ona ulegle to robi. I tyle 🙂 Czyli uległa = chętna na seks za darmo i robiąca co się jej każe.

Jeżeli Dominującemu zależy na długiej i trwałej relacji poświęci dużo czasu i cierpliwie pozna swoją rozmówczynię. Nie będzie chciał od razu nagich zdjęć, nie będzie próbował narzucać swojego zdania i swojej kontroli nad jej codziennością, będzie podchodził w zdrowy sposób do poznania jej mimo jej uległych potrzeb.  

Drugą możliwością rozpoczęcia przygody z uległością i sposobem na znalezienie odpowiedniej osoby są fora czy portale dedykowane klimatowi i bdsm.

bdsm.pl

bdsmclub.pl

fetlife.com

Pełnią one formę anonsów dominujących i uległych. Można wybierać po województwie i mieście, po wieku i wyglądzie oraz kilku innych kryteriach. To prawie jak podanie na talerzu wszystkiego, można wybierać i przebierać aż nie znajdzie się kogoś kto nam pasuje 🙂

Jeżeli już się zdecydujecie na spotkanie z kimś poznanym na necie to nadal możecie mieć własne zdanie w kwestii tego jak ono ma wyglądać. Czy nadal ma być to na bazie partnerskiej i niezobowiązującej rozmowy przy kawie by realnie poznać i oswoić się z Mężczyzną czy też od pierwszego spotkania chcecie ulegać i nazywać go Panem i spotkanie takie ma odbyć się w klimacie. Tu nie ma żadnych reguł, wszystko zależy od waszego zaufania do Mężczyzny i tego jak bardzo wam się spieszy by poczuć w końcu jak to jest ulegać.

Na koniec kwestia bezpieczeństwa. Jeżeli zdecydujecie się na pierwsze spotkanie na żywo w pełnym klimacie z kimś poznanym na necie, to umówcie się w hotelu a nie w jego mieszkaniu. Da wam to większy komfort w przypadku gdyby trzeba było szybko zakończyć takie spotkanie (w mieszkaniu może on zamknąć drzwi i schować klucze) gdy zajdą niewłaściwe lub nieuzgodnione okoliczności – np. zaprosi kolegów do wspólnych zabaw i używania uległej, okaże się zbyt brutalny lub nie szanujący granic które zostały wyznaczone.

8 Komentarze

 1. Myślę, że jednak założenie bloga jest tą najbezpieczniejszą drogą. Dominujący mężczyźni mają naprawdę dużo łatwiej. Tak samo łatwiej mają Dominy. Mimo wszystko to Dominujący ma władzę i moc sprawczą już na etapie poszukiwań, no bo czym może mu zagrozić uległa a jeszcze bardziej niecierpliwa i spragniona? Doświadczenie też robi swoje.

  W ogóle myślę, że znaleźć odpowiedniego Dominującego jest jeszcze trudniej niż…męża 😉

 2. MP mam do Pana wielka prośbę – czy mógłby Pan opracować wpis pt „Moja partnerka wyjawiła, że jest uległą i pragnie klimatu bdsm w seksie…
  Co mam robić?”

  Takie małe abc dla mężczyzn dotychczas spoza tej tematyki, aby zmniejszyć ich szok 🙂 i zachęcić do spełnienia pragnień ukochanej… Z korzyścią dla siebie 🙂 (Mam tu na myśli BDSM w Twoim wydaniu MP, nie hard).
  Żeby jakoś zmniejszyć zagubienie takiego partnera/męża (który jednocześnie jest tym mocno podniecony i pozytywnie nastawiony), podkreślić korzyści płynące z posiadania uległej…

  Ośmielam się pisać z tą prośba, bo sam gdzieś wspomniałeś, że w BDSM wszedłeś jako już dojrzały facet, wiec myślę, że taki mały poradnik dla pozytywnie nastawionego nowicjusza byłby super – wiele Pana czytelniczek miałoby co podsunąć swojemu ukochanemu… A nuz wyjdzie z tego piękna relacja…

  Pozdrawiam Pana serdecznie i dziękuję za wspaniałego bloga! 🙂

 3. A ja mam takie pytanie. Czy uległą można się stać? W sensie czy możliwe jest żeby zmienić upodobania? Czytałam że uległa nie może się wyzbyc swojej natury. A czy działa to też w drugą stronę? Całe życie fascynował mnie świat BDSM jednak niektóre rzeczy przerażały i nigdy bym się na nie nie zgodziła. Jednak ostatnio mój M. pdszedł do naszego zblizenia w inny sposób (zazwyczaj to ja inicjowałam calą zabawę) i byłam miło zaskoczona czymś innym, czymś co mi się na prawdę spodobalo

  • Oczywiście, że uległą można się stać, a raczej odkryć to, iż pewne aspekty klimatu bdsm, podporządkowania, praktyk nie tylko seksualnych dają przyjemność i spełnienie. Wiele kobiet odkrywa swoje ciągoty w tym kierunku będąc mężatkami, po 30-ce a nawet po 40-ce. Skoro Ciebie to właśnie spotkało to wg mnie powinnaś odrzucić wątpliwości i cieszyć się nowymi doznaniami i emocjami, jakie czekają na Ciebie tuż za rogiem 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.