Premiera Szarego a ilość odwiedzin na blogu

Dziś mam dla was pierwszy obrazek na blogu 🙂 Będzie to wykres pokazujący ilość osób jaka odwiedziła ten blog w ostatnich 3 tygodniach w podziale na każdy dzień. Zwróćcie uwagę kiedy była premiera filmu i jak to odbiło się na ilości odwiedzin:

Komentarze i wyciąganie wniosków zostawiam wam samym 🙂 (wykres można powiększyć po kliknięciu go prawym klawiszem myszy i wybraniu opcji POKAŻ OBRAZEK).

8 Komentarze

  • Witam 🙂
   Twojego bloga odkryłam już jakiś czas temu, należy do moich ulubionych klimatycznych 😉 Czekam na kolejne posty… 🙂
   Przy okazji zapraszam też do mnie… niedawno zaczęłam ale próbuję tam okiełznać wszystkie moje demony 😉
   non-porcelain-doll.blogspot.com

 1. Hmm…. mam mieszane uczucia. Niby zgadzam się z Tobą, ale trochę mnie drażni nutka snobizmu…

  .. Bo oto „My Wtajemniczeni”, w przeciwieństwie to reszty świata, która poszła za modą na film czy książkę i spodobały jej się pejczyki i mizianie lodem.
  ( też mi się spodobało 🙂 )

  Zastanawiam się … dla kogo właściwie piszesz bloga..?

  Bo skoro tylko dla kręgu „doświadczonych i wtajemniczonych”, to przecież oni już wszystko wiedzą i nie potrzebują oświecenia w temacie..;)

  Jest w tym część prawdy, że ludzie ulegają wpływom i czasem prowadzi to do bezmyślnego naśladownictwa, co bez doświadczenia i świadomości potencjalnych konsekwencji może się kończyć przykro.

  Ale może jednak nie wylewać wszystkich potencjalnych „uległych z kąpielą” ;)?
  Zwróć uwagę na drugą stronę medalu.
  Teraz jak się któraś kobieta przyzna, że ma skłonności do uległości, czy facet do dominacji, to oczywiście będzie uważane jako „efekt Greya” .

  Zgodzę się z tym, zderzenie naiwnych wyobrażeń o „różowym BDSM” z rzeczywistością może być „bolesne” 🙂

  Wszystko nie jest dla wszystkich”.
  Ludzie bawiący się w BDSM powinni mieć moim zdaniem przede wszystkim „równo pod sufitem” i paradoksalnie powinni być osobami bardziej zrównoważonymi emocjonalnie niż ci którzy uprawiają tradycyjny seks.
  Muszą wiedzieć co robią, dlaczego i czym się to może skończyć jeśli się nie zachowa odpowiednich zasad,

  Ale sądzę, że i przed „Erą Greya” nie brakowało w tym środowisku ludzi którzy nie powinni się tam znaleźć lub znajdowali z przypadku. Teraz się porostu zjawisko nasili.

  Nikt nikomu nie zabroni próbować, eksperymentować i doświadczać. cóż ..nikt też nikomu nie obiecał że eksperymenty są zawsze udane..taka uroda wolności człowieka i podejmowania przez niego wyborów.. 🙂

  Generalnie mamy czasy kultury masowej gdzie wszystko może stać się modą i wszystko jest na sprzedaż.
  W ramach ciekawostki gdzieś przeczytałam o firmie w Stanach, która oferuje kobietom (za sporą opłatą) wybór jednego z 25 „Christianów” (doświadczonych dominantów), przelot śmigłowcem, negocjacje umowy w luksusowym apartamencie a potem 2 dni sesji .
  I interes się kręci 🙂

  W sumie powinieneś się cieszyć z większej ilości wejść na bloga. Podobno kręcą następne części.. 😉

  Przepraszam, za nieco chaotyczny wpis.. dużo myśli i trudności z ich syntezą 🙂

  Podsumuję tylko.
  Każdy w którymś momencie może się spotkać z czymś co go kręci i pociąga.
  Niektórzy mają pecha i ich odkrycia sprzęgają się w czasie z ogólnym trendem.
  Przez co w sumie można się poczuć śmiesznym i zdeprecjonowanym.
  Pozdrawiam.
  Ps1) Ale w sumie sporo fajnych rzeczy znalazłam na twoim blogu. Pisz.

  Ps 2) W sumie to dobrze, że ludzie nie tylko po filmie pędzą do Castoramy po sznurek i taśmę malarską, ale wchodzą i czytają. Ci mają szansę zrobić sobie mniejszą krzywdę. Nie sądzisz?

 2. Och, muszę stanąć w obronie Mądrego Pana 🙂 po pierwsze, dlaczego teksty do wklejania?? Akurat ten blog jest jednym z moich ulubionych blogów w klimacie i nie zauważyłam wklejanych tekstów…
  co do Greya, myślę, że szczególnie w dobie internetu jeżeli ktoś ma w sobie takie preferencje lub choć ciągoty, to odkrywa je nie w wyniku kiepsko napisanego, harlequinowego romansu o miłości głupkowatego kopciuszka i niegrzecznego królewicza, którego udaje się przeciągnąć koniec końców na „dobrą stronę mocy” a do tego wypaczającego całą prawdziwą naturę bdsm… Stąd przeczulenie na Greya, jeżeli napiszesz w jakiejkolwiek społeczności bdsm,na stronie, blogu czy forum, że jesteś w tym nowa i chcesz zacząć, nikt absolutnie nie potraktuje Cię z góry, jako „my wtajemniczeni”. Natomiast kiedy pada hasło „Grey” wszyscy toczą pianę, ponieważ autorka przedstawia bdsm, sama nie mając o tym pojęcia! I o to tu chodzi! Nie o to czy ktoś jest niedoświadczony ale o to, że leci do czegoś co nijak ma się z rzeczywistością. Bo bdsm nie ma nic wspólnego ze stalkingiem, nagabywaniem, zagryzaniem warg, rozpadaniem się na kawałki podczas pierwszego seksu czy smaganiem piórkiem żeby w efekcie wziąć ślub, wybudować biały domek i zmienić preferencje… z miłości…
  A Mądrego Pana bardzo pozdrawiam i czekam na kolejne posty… na prawdę mało jest takich blogów, kilka Twoich tekstów bardzo mi pomogło 😉 Pisz, proszę.

  • Ok… trochę przesadziłam. Po prostu mnie drażni wszechobecne obśmiewanie tego w sumie dość przyjemnego filmu. Tak, ładna bajka dla dorosłych.
   Wiem, że wiele kobiet może nabrać naiwnego przekonania, że czyjeś preferencje można łatwo zmienić itp.,A swoje odważniejsze fantazje seksualne o paru klapsach uznać za bdsm.
   Marzenia o miłości i białym domku. Nie obśmiewałabym jednak marzeń o miłości.
   Tak naprawdę chyba niewielu ludzi nie ma marzeń o miłości, niezależnie od preferencji seksualnych i praktyk jakim się oddaje.
   A już tym bardziej kobiet. .
   Nasze emocje są bardzo powiązane z seksualnością.
   I tego nic nie zmieni, nawet, jeśli same kobiety temu zaprzeczają, chcąc być uważane za silne i wyzwolone.

   • Tak dla ścisłości, film ma niewiele wspólnego z książką i dziwię się że autorka zgodziła się na taki tytuł filmu.
    I właśnie to najczęściej wyśmiewają ludzie, książka była bardzo dobra.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.